Związek Stowarzyszeń Forum Lubelskich Organizacji Pozarządowych,        ul. Krakowskie Przedmieście 53, 20-076 Lublin,        biuro@flop.lublin.pl,        http://www.flop.lublin.pl

Aktualności

ZNAMY wyniki konkursu grantowego w 2018 r. w ramach projektu "Lubelskie Lokalnie Mikrodotacje FIO 3" dofinansowanego ze środków Programu FIO
Napisał(a): Wojciech Dec dnia 24.08.2018
Aktualności >>

Znamy wyniki konkursu grantowego w 2018 r. dla młodych organizacji oraz grup nieformalnych i samopomocowych z woj. lubelskiego, ogłoszonego przez Fundację Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej oraz Związek Stowarzyszeń Forum Lubelskich Organizacji Pozarządowych, w ramach projektu "Lubelskie Lokalnie Mikrodotacje FIO 3" dofinansowanego ze środków Programu FIO. Na konkurs zgłoszono łącznie 222 projekty. Dofinansowanie otrzymało 66 najlepiej ocenionych projektów, na łączną kwotę 300.188,00 zł.

Pragniemy poinformować, że projekty które otrzymały dotację będą w dn. 28-31 sierpnia 2018 r. poinformowane o tym e-mailowo oraz poproszone o przygotowanie danych do podpisania umowy o dofinansowanie projektu. Przyznana wysokość dotacji nie podlega negocjacjom.

Prośby o przedstawienie szczegółowej punktacji z kart oceny oraz ewentualne komentarze ekspertów oceniających wnioski prosimy kierować wyłącznie na e-mail: flzb@lbl.pl. Przy czym zapytanie prosimy kierować wyłącznie z e-maila, na który został złożony dany wniosek w terminie do końca września 2018 r. Więcej informacji na stronie: https://www.lubelskielokalnie.lbl.pl/pl/o-projekcie/aktualnosci,2018,96.

 

Do pobrania:

Lista dofinansowanych projektów w 2018 r.

 

Wstecz